Kadra na Pięknej

 

Regina Stadnik

nauczyciel Regina Stadnik

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego. Ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 3-5 lat, a moją wiedzę oraz umiejętności staram się ciągle pogłębiać. Miłość do dzieci sprawia, że praca ta jest spełnieniem marzeń. Pragnę stwarzać dzieciom warunki do prawidłowego rozwoju, a także dawać im radość oraz poczucie bezpieczeństwa.

 
 

Katarzyna Wójcik

nauczyciel przedszkolny Katarzyna Wójciks

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, ukończyłam studia w tym kierunku na Uniwersytecie Rzeszowskim. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych, na kierunku: Spektrum autyzmu – diagnoza, terapia i edukacja. Doświadczenie starałam się zdobywać podczas praktyk studenckich w przedszkolu i szkole, chcąc poszerzyć swoje umiejętności pracowałam również jako opiekunka do dzieci. W dzieciach fascynuje mnie ich szczerość i spontaniczność. Praca z nimi jest nie tylko moim zawodem, ale także pasją, która daje mi wiele radości. Zależy mi na tym, aby dzieci widziały we mnie osobę, do której zawsze mogą zwrócić się o pomoc oraz taką, która sprawia, że każdy ich dzień jest radosny.

Elwira Mularska-Cisło

pomoc nauczyciela Elwira Mularska-Cisło

Pomoc nauczyciela

Ukończyłam studia wyższe. Prace z dziećmi zaczęłam od bycia nianią co sprawiało mi dużą radość.
W przedszkolu priorytetem dla mnie jest poznanie dziecka i zaspokojenie jego potrzeb oraz stworzenie warunków zapewniających poczucie bezpieczeństwa.

 
 

Magdalena Sosnowska

pomoc nauczyciela MS

Pomoc nauczyciela

Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczynałam jako opiekunka dziecięca. Następnie dzięki licznym kursom i szkoleniom podjęłam pracę w przedszkolu na stanowisku pomoc nauczyciela, którą kontynuuję do dziś. Praca w tym zawodzie sprawia mi wiele satysfakcji. Lubię widzieć uśmiech na buziach przedszkolaków. Pomagać im w przedszkolnym świecie.

Marcelina Lechowicz

pomoc nauczyciela Marcelina Lechowicz

Pomoc nauczyciela

 
 

Magdalena Sosnowska

pomoc nauczyciela Magdalena Sosnowska

Pomoc nauczyciela