Nauczyciele zajęć dodatkowych

 

Małgorzata Strażewska-Szlęk

nauczyciel języka angielskiego Małgorzata Strażewska-Szlęk

Język angielski

Praca nauczyciela jest dla mnie nie tylko zawodem ale także i pasją. Posiadam pełne kwalifikacje oraz przygotowanie do pracy z dziećmi. Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności edukacja wczesnoszkolna, kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym, oraz posiadam certyfikat Pearson Test Of English. Od kilku lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego w przedszkolach i staram się zarażać swoich podopiecznych miłością do języka angielskiego. Pragnę by przedszkolaki podczas moich zajęć w jak najbardziej naturalny sposób przyswajały język angielski, a uśmiech i radość w ich oczach jest dla mnie największym sukcesem.

 
 

Katarzyna Śliwa

logopeda Katarzyna Śliwa

Logopeda

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Ukończyłam studia licencjackie z zakresu pedagogiki społeczno- opiekuńczej, magisterskie z zakresu terapii pedagogicznej i rewalidacji indywidualnej oraz studia podyplomowe z zakresu logopedii. Staram się cały czas poszerzać swoją wiedzę i kompetencje. W swojej pracy wykorzystuję różnorodne pomoce, tworzone przeze mnie, które ułatwiają dzieciom wspólną naukę poprzez zabawę. Zadowolenie dzieci podczas zajęć jest dla mnie dużą radością i motywacją do dalszej pracy.

Karol Galej

psycholog Karol Galej

Psycholog

Jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Od pięciu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując między innymi jako psycholog w szkole podstawowej i gimnazjum, jako terapeuta dzieci ze zdiagnozowanymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu, jako psycholog w poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz w poradni autyzmu. Ciągle się rozwijam uczestnicząc w kolejnych kursach i studiach podyplomowych (m.in. „Wczesne wspomaganie i rozwój edukacji uczniów autystycznych”, „Stosowana analiza zachowania”). Obecnie jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. W sferze moich zainteresowań leży nauka i terapia dzieci poprzez zabawę.

 
 

Monika Kosior

Pedagog